Erdoğan Deniz Çakır’ı Bakın Nasıl Madara Etti

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Grup Toplantısında çok önemli açıklamalarda bulundu geçtiğimiz günlerde iç’ip iç’ip zil zurna sar hoş olup alışveriş merkezinde 6 Tesettürlü bayana ağza alınmayacak ha karetlerde bulunan “Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz demiştiBurada Ne geziyorsunuz diyerek sözlü sataşmada bulunduğu ve ardından kadınların fotoğrafını çekmeye çalıştığı belirtildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ‘Meryem’ karakterini canlandıran oyuncu Deniz Çakır ın, ünlü bir A V M deki kafeteryada oturan başörtülü kadınları sataştığı öne sürüldü. Sabah ta yer alan habere göre Çakır, yan masada sohbet eden 6 başörtülü kadını “Burası Arabistan mı?

Ne geziyorsunuz burada!” diyerek saldırdığı iddia edildi Haber de Çakır ın, masa daki kadınların tüm itirazlarına rağmen onların fotoğraflarını çekmeye başladığı da belirtildi.ERDOĞAN’DAN DENİZ ÇAKIR TEPKİSİ

Bu ülkenin başı örtülü genç kızlarına Suudi Arabistan’a gidin demek faşis tliğin dik alasıdır. Neymiş adı da sanatçıymış… İnsanların yaşam biçimi ile uğraşan C H P zihniyetidir. AK Parti yaşam çeşitlerini garanti altına alan bir siyasi zihniyettir.

Arkadaşları özür diledi Hareketlerinden aşırı alkollü olduğu anlaşılan Çakır’ın yanındaki iki arkadaşının, sözlü saldırısına uğrayan kadın lardan özür dilediği öğrenildi. Öte yandan kafeteryada bulunan bazı müşterilerin Deniz Çakır’a sarfettiği çirkin sözlerden dolayı tepki gösterip “Kendinize gelin” dediği öğrenildi.

3 yorum

  1. Oyuna gelmememiz lâzım bunun gibi düğmesine basılan şerefsizlerden hayli fazla. Bizi kandırdılar hani Atatürk bunları denize dökmüştü. Sizi gidi yalancı tarihçiler sizi.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.